home | kontakt | formularze | partnerzy | dystrybutorzy | uśmiech dziecka | muzyka VTM |


HusBao dla młodzieży

Ponieważ HusBao to gra strategiczna, interesują się nią wszyscy lubiący tego rodzaju rozrywkę. Umożliwia ona nie tylko dobrą zabawę czy ciekawe zajęcie wolnego czasu, ale także fantastyczną gimnastykę umysłu. Chęć wygrania wymusza strategiczne myślenie i planowanie oparte na umiejętności szybkiego i dokładnego dodawania. Zdolność szybkiego liczenia, planowania i zapamiętywania umożliwia uzyskanie przewagi, co jednak jesze nie zapewnia wygranej. To właśnie czyni tę grę tak interesującą. Częste zmiany sytuacji na planszy gwarantują wspaniałą zabawę i odrobinę napięcia towarzyszącego każdej grze strategicznej, w której do samego końca nie jesteśmy w stanie przewidzieć wyniku.

Partyjka HusBao jest również doskonałym spektaklem dla obserwatorów, którzy utożsamiając się często z jednym z graczy, przeżywają, jakby sami grali. Gra może stanowić wspaniałe wyposażenie świetlicy szkolenej czy tez klubu młodzieżowego pozwala bowiem organizować turnieje w obrębie jednej, a nawet wielu szkół, co nie jest na świecie, zarówno w przypadku szkół jak i klubów, rzadkością. W ten sposób z zabawy można stworzyć marządzie do poszukiwanie najbardziej analitycznych umysłów i bardziej świadomie pomagać im w ich dalszym kształceniu.

Gra HusBao wraz z naturą afrykańskiego drewna oraz półszlachetnych kamieni niesie ze sobą również aspekty terapeutyczno-relaksacyjne. Uspokojenie oraz wyciszenie towarzyszące grze, może odegrać w przypadku śweitlicy bardzo ważną rolę dydaktyczną i to mimo tego że jest ona zaliczana do czołówki umysłowych gier strategicznych.

Uwaga! Przy zakupie większej liczby gier w opakowaniach zbiorczych podmioty państwowe mogą uzyskać indywidualny rabat wynikający z programu "HusBao Edukacja!"Husbao edukacja

Program rabatowy „Husbao edukacja” przewiduje rabaty ilościowe, które udzielane są
szkołom, przedszkolom i placówką dydaktycznym oraz ośrodkom pomocy.

10% Przy zakupie 14 zestawów Husbao Samena XL

12% Przy zakupie 21 zestawów Husbao Samena XL EKO

14% Przy zakupie 28 zestawów Husbao Samena XL

16% Przy zakupie 42 zestawów Husbao Samena XL EKO


Formularze zamówień dla placówek objętych programem „HusBao Edukacja”.

Format tekstowy (np. MS Word): husbao-edukacja.doc

Format graficzny PDF (Adobe Readert*): husbao-edukacja.pdf


W przypadku trudnoście w sciągnięciu plików, prosimy o kontakt telefoniczny
pod numerem tel. 077 423 14 05 lub wiadomość z adresem e-mail. przesłaną na adres
naszego sklepu lub działu marketingu HusBao w Polsce: sklep@husbao.pl, marketing@husbao.pl


* - do przeczytania i wydrukowania wzoru formularza w formacie PDF niezbędny jest program Adobe Reader, którego najnowszą wersję można pobrać całkowicie bezpłatnie na stronie producenta i dystrybutora: http://www.adobe.com/pl/

© 2008 Strona jest własnością Kryniewski Press&Media. Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone
HusBao kamykowa gra – to zastrzeżony słowno-graficzny znak towarowy

muzyka relaksacyjna Solitudes | muzyka relaksacyjna VTM | Avalon | reflections | Somerset Ent.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że używamy pliki cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.